+421 902 974 213

Aplikácie

Varisco

Čerpadlá Mixtron na Slovensko dodáva, montuje, opravuje a servisuje firma Boyser s.r.o.. Nákup čerpadla zásadne konzultujte s odborníkmi. Ozvite sa nám ešte dnes. Naše riešenia, Vaša spokojnosť!

Proporcionálne objemové dávkovacie čerpadlá Mixtron sú vhodné pre širokú škálu aplikácií všade tam, kde sa vyžaduje presné a konštantné dávkovanie. Medzi hlavné sektory, v ktorých sa naše dávkovacie čerpadlá používajú, patria:

Poľnohospodárstvo. Globálny rozvoj intenzívneho poľnohospodárstva, skleníkov a hydroponického pestovania si vyžaduje vysokú presnosť a mimoriadne spoľahlivé dávkovanie hnojív a pesticídov. Vďaka jednoduchosti aplikácie je možné dávkovače Mixtron inštalovať aj na vozidlá s vlastným pohonom.

Kovoobrábanie. Pre optimalizáciu životnosti nástroja a zlepšenie kvality obrábania je nevyhnutné zaručiť dokonalý a stály prísun reznej kvapaliny alebo mazacieho oleja. Len ako príklad možno použiť dávkovače Mixtron na miešanie emulgovateľných olejov, mazadiel, odlievacích činidiel a tak ďalej.

Autoumyvárne. Kompaktná veľkosť a špeciálny dizajn dávkovačov Mixtron z nich robí ideálne technické riešenie pre tento typ aplikácie. Naše dávkovače majú rôzne využitie v autoumyvárňach, napríklad na miešanie mydiel, čistiacich prostriedkov a voskov.

Živočíšna výroba. Pre zdravú a správnu starostlivosť o hospodárske zvieratá je dôležité integrovať krmivá so všetkým, čo je potrebné na podporu rastu a vývoja. Dávkovače Mixtron sú vhodné na podávanie živín, vitamínov, antibiotík atď., v správnom množstve a neustále, pre optimálne zdravie zvierat.

Dezinfekcia. Či už ide o pracoviská, verejné priestranstvá alebo zariadenia na chov zvierat, dezinfekcia a sanitácia sú základnými opatreniami na ochranu zdravia. Dávkovače Mixtron zaisťujú presné a nemenné dávky potrebné na vytvorenie čistého a zdravého prostredia.

Úprava vôd. Presné dávkovanie a neustále miešanie prísad v zariadeniach na čistenie a dezinfekciu vody je kritickou súčasťou procesu úpravy a konečného výsledku. Dávkovače Mixtron sú dokonalou voľbou na dosiahnutie presného percenta chemického dávkovania a konštantnej prevádzky v priebehu času.

Preložiť